Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 27 Finał WOŚP

Tradycyjnie jak co roku w Swarzędzu odbędzie się on na Hali Sportowej Swarzędzkiego Centrum Sportu i Rekreacji.

W programie będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć m.in.  Swarzędzką Orkiestrę Dętą, Chór Męski Akord, wystąpią swarzędzkie przedszkolaki, sekcja tańca i piosenki Ośrodka Kultury, swarzędzki zespół rockowy Revolfighter oraz gwiazda Swarzędzkiego Finału, zespół Wanda i Banda.

O 11:00 z terenu Stadionu Miejskiego, rozpocznie się 4 Swarzędzki Bieg WOŚP.

Po koncercie zespołu Revlofighter, w godz. 15:00 – 17:00 odbędzie się pierwsza z dwóch przewidzianych tur licytacji. Druga tura będzie miała miejsce niezwłocznie po koncercie zespołu Wanda i Banda, czyli ok godz. 18:00 i trwać będzie do godz. 20:00, kiedy to  w hali nastąpi kolejny i ostatni zarazem punkt programu „Światełko do nieba”. W  tym roku, idąc za przykładem Jurka Owsiaka i całej Fundacji WOŚP, nie będzie pokazu sztucznych ogni, a pokaz laserowy.

W trakcie imprezy, tradycyjnie skosztować będzie można grochówki od RSP Kruszewnia, a swarzędzkie Morsy wykąpią się przed Halą.

Nie może zabraknąć również kącika zabaw dla dzieci oraz oczywiście loterii fantowych. Przewidujemy dwie loterie. Pierwsza rozpocznie się o godz. 13:00, druga natomiast o 17:00. Nowością będzie specjalnie przygotowana strefa gier komputerowych przygotowana przez Good Game League, w której uczestnicy będą mogli pograć w gry Fifa 2019 oraz Rocket League.