Już w sobotę zapraszamy na spotkanie Duże Rodziny Razem

Oddział Wielkopolski Związku Dużych Rodzin TrzyPlus zaprasza na pierwsze w 2019 roku spotkanie z cyklu: DUŻE RODZINY RAZEM. Tym razem spotykamy się w Swarzędzu przy ul. Poznańskiej 14 w Ośrodku Kultury o godz 14:30.

W programie moc atrakcji dla dorosłych i dzieci.

O tym, czy Duża Rodzina to EKOproblem czy EKOrozwiązanie opowie Dariusz Przybylski

Językami miłości, czyli z odwiecznym problemem “rodzice mnie nie kochają” rozprawi się Szymon Wytykowski, a Danuta Rząsa poruszy temat podstawowy – czy warto mieć Dużą Rodzinę i przystąpić do Związku Dużych Rodzin TrzyPlus?

Dzieci zapraszamy do uczestnictwa w grach i zabawach przygotowanych przez profesjonalnych i doświadczonych pedagogów. 

Natomiast młodzież zaprosimy do udziału w warsztatach na temat lwiej części ich życia, czyli korzystania ze smartfonów. Na zakończenie spotkania Aleksandra Gil opowie nam trochę o tym, co przerabiała z młodzieżą, czyli krótki kurs prawa jazdy na smartfonach dla rodziców.

W pakiecie przewidujemy, jak zresztą zawsze na naszych spotkaniach – dobrą zabawę, świetną atmosferę, możliwość wielu rozmów z naszymi wspaniałymi wielodzietnymi i zaproszonymi gośćmi przy filiżance kawy. 

Zapraszamy wszystkich wielodzietnych, osoby pracujące na co dzień z rodzinami wielodzietnymi, polityków wszelkiego formatu i wszystkich, których zainteresują poruszane przez nas tematy.

Duże Rodziny Razem to projekt współfinansowany z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.