ROBOTYKA Z KLOCKÓW LEGO

GO4Robot Sp. z. o. o. prowadzi praktyczne warsztaty z robotyki. Chcemy pokazać, że robotyka jest dla każdego, a jej nauka może przynieść wiele korzyści w przyszłości. W dzisiejszych czasach jesteśmy otoczeni nowymi technologiami. Spotykamy się z nowinkami technologicznymi na każdym kroku. Tylko odpowiednia wiedza pozwoli nam na odnalezieniu się w tym świecie. Tego właśnie uczymy na naszych warsztatach. Przygoda z robotyką to idealny wstęp w świat technologii. Fachowa kadra z Politechniki gwarantuje świetną zabawę połączoną z ogromną dawką wiedzy.
Nasze Hasło to “ -Zbuduj ! -Zaprogramuj ! -Zapamiętaj !”

Warsztaty trwają 60 minut podczas, których przejdziemy przez 3 etapy:
I etap – Konstruowanie Robotów. Dzieci na podstawie specjalnych instrukcji budują roboty. Na tym etapie poznajemy tajniki takich przedmiotów jak mechanika i fizyka. Rozwijamy w ten sposób logiczne myślenia oraz pracę w grupach.
II Etap – Czarowanie Robotów ( Programowanie). Dzieci dostają od nas narzędzia w postaci pięciu laptopów wraz specjalnym oprogramowaniem firmy LEGO. Uczymy dzieci algorytmów, które pozwolą rozumieć otaczający nas świat. W części drugiej przekazujemy wiedzę z takich dziedzin jak matematyka czy informatyka.
III etap – Czas na wielki finał! W ostatnim etapie sprawdzamy efekt naszej pracy. Często nasi przyszli Inżynierowie wymieniają się uwagami odnośnie oprogramowania czy konstrukcji. Pokazujemy, że nauka to też fajna zabawa. Olbrzymią zaletą naszych warsztatów jest ich praktyczny efekt. Nad tym czuwają nasi inżynierowie z Politechniki.

Na każdych zajęciach budujemy nowe roboty. Zbudujemy roboty z:
•    Minecrafta
•    robota z Angry Birds
•    robota królika i wiele innych
Pracujemy w małych grupach, maksymalnie 3 osobowych. Każda z grup otrzymuję laptopa wraz z oprogramowaniem oraz zestaw edukacyjny LEGO.

Na zajęcia zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 13 lat.

Uwaga!: Zajęcia nie są tylko dla chłopców. Dzięki specjalnym scenariuszom warsztaty są bardzo ciekawe dla wszystkich!

Zalety Robotyki:
Odkrywamy nowe technologie.
W przyjemny sposób uczymy matematyki, fizyki, informatyki.
Rozwijamy kreatywność.
Uczymy pracy w grupie.
Pokazujemy, że nauka = dobra zabawa.

Zapraszamy na www.go4robot.pl. Zobaczą tam Państwo przykładowe tematy lekcji i film pokazujący jak wyglądają zajęcia od środka.
Zajęcia odbywają się w każdą sobotę od godziny 9:00 do 11:00 i .11:15 do 12:15
Zajęcia skierowane są do dzieci od 6 do 13 roku życia.
Koszt to 80/160 zł/miesiąc (4×60/raz w tygodniu)

Zapisy przez www.go4robot.pl, info pod numerem telefonu 668-115-750