SWARZĘDZKA ORKIESTRA FLAŻOLETOWA W MUST BE THE MUSIC

Miło nam poinformować, że działająca przy Ośrodku Kultury, Swarzędzka Orkiestra Flażoletowa pomyślnie przeszła precasting we Wrocławiu, który odbył się 27 listopada i zakwalifikowała się do castingów telewizyjnych programu Must Be The Music!!!

Swarzędzka Orkiestra Flażoletowa zaprezentowała się w rockowym, 30 osobowym składzie (dzieci i dorosłych). Muzycznie wspierają orkiestrę artyści zespołów Pidżama Porno, Happy Pils, JRM i Sweet Noise.

Nadmieńmy, że orkiestra zakwalifikowała się do dalszego etapu spośród 18 tysięcy uczestników (tyle osób wzięło udział w 8 precastingach na terenie całej Polski)

Już niedługo, będziemy mogli się przekonać, jak zareagują na naszą orkiestrę jurorzy programu: KORA, Ela Zapędowska, Adam Sztaba oraz Wojtek ŁOZO Łozowski.

Program “Tylko muzyka. Must be the music” stawia na ludzi uzdolnionych muzycznie, którzy śpiewają i grają – którzy po prostu są muzyką. Już po raz trzeci szukają zespołów: pop, rock, blues, folk, metal, wokalistów, chórów, kapel ludowych, orkiestr i instrumentalistów – czyli wszystkich, którym w duszy gra muzyka. Można wystąpić z własną kompozycją lub coverem.

TRZYMAMY KCIUKI!!!