ŚWIETLICA WIEJSKA W KOBYLNICY

Adres: Kobylnica, ul. Dworcowa 3

Instruktor: Agnieszka Nobik

Termin otwarcia: środa, godz. 17.00 – 19.00

Profilowane zajęcia: warsztaty muzyczne

Agnieszka Nobik to osoba będąca zawsze blisko sceny. Nie wyobraża sobie życia pozbawionego dźwięków. Współpracuje z Agencją Artystyczną „Rytm” w Poznaniu. Od marca 2012 roku całą swoją energię oraz wrażliwość muzyczną przekazuje dzieciom i młodzieży z Kobylnicy. W krótkim okresie pracy uczestnicy warsztatów zdobyły wyróżnienie na XVII  Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki „Wygraj Sukces” oraz zaprezentowały się na swarzędzkiej scenie podczas festynu z okazji Dnia Dziecka.

Instruktor: Anna Kaczorowska

Termin otwarcia: wtorek, godz. 17.00 – 19.00

Profilowane zajęcia: warsztaty plastyczne w świetlicy są zajęciami edukacji plastyczno – artystycznej dla dzieci. Dają możliwość kształtowania i rozwijania twórczej inicjatywy dziecka, pomysłowości, poznania różnych technik plastycznych, a przede wszystkim wiary we własne siły.

Anna Kaczorowska jest z zamiłowania plastykiem, współpracuje z Agencją Artystyczną „Rytm” z Poznania. Potrafi wyczarować z balonów najdziwniejsze postaci z bajek dla dzieci. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi oraz  wielką pasję do plastyki i twórczości artystycznej.

Instruktor: Alicja Meyza

Termin otwarcia: sobota, godz. 11.45 – 13.45 i niedziela, godz. 10.45-12.45

Profilowane zajęcia: dziecięca schola działająca przy parafii św. Krzyża, do której należą dzieci z Gruszczyna, Kobylnicy oraz Janikowa. Na spotkaniach dzieci najczęściej uczą się nowych pieśni, wykonują prace plastyczne. Czasami wyjeżdżają razem do kina w celu integracji całego zespołu.