Anna Wyszkoni Recital

20 marca 2022 o godz. 17:00

Swarzędzka Sala Koncertowa, ul. Jana Heweliusza 26

Bilety w cenie 80zł dostępne na stronie: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/68435/Zalasewo/Anna+Wyszkoni+Recital/

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i lubianych wokalistek na polskiej scenie muzycznej.
Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt.
W 2021 roku obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji przygotowała szereg wydarzeń, z których najważniejszym było wydanie albumu z największymi przebojami pt. “Nieznośna lekkość hitu”. Można na nim usłyszeć zarówno najbardziej znane piosenki Ani, jak i premierowe utwory, między innymi nową wersję kultowej “Agnieszki”, nagraną w duecie z popularnym polskim raperem Januszem Walczukiem.
Jej solowe albumy “Pan i Pani” (2009) oraz “Życie jest w porządku” (2012) osiągnęły status podwójnie platynowych, a kolejny, “Jestem tu nowa” (2017) pokrył się “złotem”. Pochodzący z niej utwór “Nie chcę cię obchodzić” zdobył tytuł przeboju lata radia RMF FM i Telewizji Polsat. Każdy koncert Ani Wyszkoni to eleganckie i pełne emocji widowisko.
Tym razem będzie podobnie. Przeboje takie jak: “Czy ten pan i pani”, “Biegnij przed siebie”, “Wiem, że jesteś tam”,
“Z ciszą pośród czterech ścian”, “Zapytaj mnie o to kochany”, “W całość ułożysz mnie” , “Oczy szeroko zamknięte” i wiele innych będzie można usłyszeć w urzekających aranżacjach na fortepian (Łukasz Damrych), trąbkę ( w wykonaniu jazzowego trębacza Patrycjusza Gruszeckiego) i gitarę (Łukasz Malinowski).