Kabaret Moralnego Niepokoju – RELACJA

W miniony weekend Swarzędzka Sala Koncertowa pękała w szwach, a to za sprawą Kabaretu Moralnego Niepokoju, który w sobotę i niedzielę występował w Zalasewie. Z uwagi na ogromne zainteresowanie i rozsprzedanie się biletów na termin sobotni, postanowiliśmy zorganizować kolejny, niedzielny występ – bilety rozeszły się w równie nieprawdopodobnie szybkim tempie.

Kabaret w składzie Mikołaj Cieślak, Przemysław Borkowski, Rafał Zbieć, Marta Podobas i muzyk Bartłomiej Krauz zaprezentował skecze z nowego programu “100 Procent”. Niekontrolowane wybuchy głośnego śmiechu oraz gromkie brawa publiczności tylko potwierdziły, że Kabaret Moralnego Niepokoju jest wciąż w doskonałej formie i, jak mało który kabaret, potrafi rozbawić publiczność do łez. Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie, fantastyczną atmosferę i zapraszamy na kolejne wydarzenia.

Niebawem w Swarzędzkiej Sali koncertowej zobaczymy: Spektakl „Miłosna Pułapka” (11 lutego) , Kabaret Paranienormalni (11 marca), Koncert zespołu Cree i Sebastiana Riedla (18 Marca) Big Cyc (15 kwietnia) Bilety będą dostępne na kupbilecik.pl

Do zobaczenia