Kabaret Skeczów Męczących – RELACJA

W niedzielę 1 marca w Swarzędzkiej Sali Koncertowej odbyło się nietuzinkowe wydarzenie ! Mieliśmy zaszczyt gościć w Swarzędzu Kabaret Skeczów Męczących z najnowszym programem „Najśmieszniejszy”. Kabaret tworzą: Jarosław Sadza, Marcin Szczurkiewicz, Karol Golonka, Michał Tercz. Program ukazywał w szczególności to, z czego najczęściej śmieją się Polacy.
Publiczność miała okazje zobaczyć codzienne, domowe sytuacje w parodiowym stylu, dzięki czemu gromkim oklaskom i śmiechom nie było końca. Artyści wielokrotnie nawiązywali kontakt z widzami, zatem można rzecz, że sztukę improwizacji opanowali do perfekcji.
Byliśmy świadkami przedstawienia historii, które pozornie wydawały się absurdalne i niemożliwe, a tak naprawdę opowiadały o codzienności niemalże każdego człowieka, zawierały również wiele odniesień do bieżących wydarzeń z kraju i ze świata.
Liczne zmiany kreacji artystów oraz scenografii jeszcze bardziej pozwalały na to, by wczuć się w klimat przedstawianej scenki. Ogromne poruszenie i radość wywołał Cowboy z Paczkowa, ale nie da się ukryć, że w każdym z prezentowanych momentów było coś, gdzie publiczność wręcz wybuchała śmiechem i ocierała policzki z łez.
Dziękujemy Kabaretowi Skeczów Męczących za kapitalny występ, a wszystkim zgromadzonym widzom za obecność i znakomitą, wspólną zabawę.
Zachęcamy do śledzenia strony www.ok-swarzedz.pl oraz https://www.facebook.com/okswarzedz/ , ponieważ już niebawem kolejne spektakularne wydarzenia.

Fot. Aldona Młynarczak