POŻEGNALIŚMY STARY ROK

31 grudnia na płycie swarzędzkiego Rynku pożegnaliśmy stary i przywialiśmy nowy, 2013 rok!

Zabawę zaczęliśmy od godz. 23:30.Zanim wybiła północ, życzenia noworoczne złożyła Burmistrz Swarzędza Anna Tomicka, Przewodniczący Rady Miejskiej Marian Szkudlarek oraz Radna Powiatu Poznańskiego Barbara Antoniewicz.

Po końcowym odliczaniu, punktualnie o 24:00 niebo nad Swarzędzkim Rynkiem rozświetlił pokaz sztucznych ogni. W tym roku, ze względów bezpieczeństwa, przeniesiony został w inne miejsce, troszeczkę bardziej oddalone od zeszłorocznego. W tym momencie składamy serdeczne podziękowania prezesowi firmy Piórex, za możliwość wykonania pokazu z terenu firmy.
Na imprezę tłumnie przybyli mieszkańcy naszej gminy, którzy nieprzerwanie bawili się do godziny 1:00. Podczas zabawy odbywały się liczne konkursy z nagrodami. Każdy kto przyniósł pustą butelkę po szampanie i wrzucił do specjalnie uszykowanych pojemników, brał udział w losowaniu 13 nagród, które przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję.

Bardzo się cieszymy, że impreza sylwestrowa na Rynku przyciąga takie tłumy. Motywuje nas to do organizacji w przyszłym roku kolejnego Sylwestra!