Występ Jerzego Kryszaka – Relacja

7 kwietnia 2019 roku w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie odbył się występ Jerzego Kryszaka – znakomitego aktora, satyryka i kabareciarza, a także jak się okazało podczas występu, świetnego obserwatora sceny politycznej.

Sala była wypełniona po same brzegi. Jerzy Kryszak bawił  widzów anegdotami zarówno z życia politycznego, którym poświęcił sporą część występu, ale także  historiami z jego własnego życia, związanymi w głównej mierze z sytuacjami, których doświadczył jako aktor.  

Podczas występu mogliśmy usłyszeć również o odczuciach artysty związanych np. z odwiedzinami naszego kraju przez Prezydenta USA Donalda Trumpa oraz  rodziny królewskiej w osobach księżnej Kate oraz Księcia Williama.

Jak na prawdziwego satyryka przystało, potrafił władać satyrą perfekcyjnie, nikogo przy tym nie urażając.

W kulturalny sposób potrafił zaangażować publiczność, która chętnie wchodziła w interakcje z artystą.

Aktor  umiejętnie wcielał się w postaci, które w danym momencie naśladował. Perfekcyjnie zmieniał głos i gestykulował.

Wyjątkowość i niepowtarzalność występu polegała na tym, że Jerzy Kryszak wplótł w swój program najnowsze doniesienia medialne, które miały miejsce na przestrzeni  ostatnich kilku dni w Polsce.

Publiczność co chwilę nagradzała artystę salwami śmiechu oraz gromkim brawami.

Sądząc po reakcjach publiczności, był to bardzo wesoły i udany wieczór, spędzony w rozrywkowym, pełnym uśmiechu i zabawy klimacie.

Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy na kolejne wydarzenia.

Autor zdjęć: Mariusz Łuczak