JOGA

Zapraszamy na  zajęcia jogi.

Słowo joga oznacza połączenie, jedność. Poczucie jedności i harmonii ciała, umysłu i ducha jest pozytywnym efektem, płynącym z regularnej praktyki yogi.


Odnajdź swoją własną drogę do równowagi na  zajęciach  jogi, łączących ruch ze świadomym oddechem.

Dołącz do inspirującej społeczności.

 Zajęcia jogi

Zajęcia odbywające się według tradycyjnego stylu hatha yoga. Polegają na praktyce statycznych i dynamicznych pozycji (asan), synchronizacji ruchu z oddechem oraz relaksacji (shavasana) zwieńczającej sesję.

Korzyści płynące z praktyki jogi:

  1. Osiągnięcie harmonii i wewnętrznej równowagi,
  2.  Poprawa samopoczucie i stan zdrowia.
  3. Zwiększenie świadomości swojego ciała,
  4. Poprawienie elastyczności,
  5. Rozluźnienie napięć w ciele,
  6. Reset systemu nerwowego organizmu,
  7. Ogólna relaksacja ciała i umysłu

Joga to jednak o wiele więcej niż tylko zajęcia ruchowe; to przede wszystkim sztuka życia, technika samodoskonalenia, droga do poznania samego siebie i życia w harmonii.

Prowadzący: Kasia Miecznik

Jest certyfikowanym instruktorem jogi oraz certyfikowanym nauczycielem jogi RYT200 w standardzie Yoga Alliance.  Od 2018 roku prowadzi zajęcia tradycyjnej Hatha Yogi. Na własnej skórze doświadczyła praktyki jogi w ciąży. Swoje doświadczenie i wiedzę zdobywała podczas wieloletniej, nieprzerwanej praktyki. Oprócz regularnej praktyki uczestniczyła w licznych warsztatach doskonalących.

Obecnie prowadzi Studio Joga nad Maltą, gdzie stworzyła własną, małą kameralną przestrzeń Jogi. Odbywają się tam zajęcia hatha jogi oraz jogi dla kobiet w ciąży. W okresie przed pandemią prowadziła zajęcia jogi dla dzieci w przedszkolu.

Jest osobą, która lubi poszukiwać, poznawać i odkrywać. Z Jogą przyjaźni się od kilkunastu lat i nie chodzi tylko o Asanę na macie. Jest również związana z Ashtanga Yogą, której praktyka jest bliska jej sercu.

W jodze z powodzeniem poszukuje relaksu i zdrowia. Tym chce się dzielić z innymi. Mottem pracy jest dążenie do równoważenia inteligencji umysłu z inteligencją serca.

Wykonuje również masaż dźwiękiem. To głęboko relaksujący zabieg, który porusza dobroczynną wibracją każdą komórkę organizmu. To dźwięki mis, których subtelne tony mają niezwykłą siłę oddziaływania. Masaż ten jest dla każdego, kto chce doświadczyć piękna i harmonii w swoim życiu.

Raz rozpoczęta nauka jogi nigdy się nie kończy. Trwa cały czas.

Z wykształcenia Katarzyna Miecznik jest ekonomistą, prywatnie żona, mama dwójki dzieci.

Wszystkich zainteresowanych zajęciami zapraszamy do kontaktu:

Katarzyna Miecznik tel. +48 508 873 738

Miejsce Ośrodek Kultury Swarzędz

Czas trwania: 90 min