Kabaret K2 – „Jedziemy po Was”

Szanowni Państwo,
Z wielką przyjemnością pragniemy Was serdecznie zaprosić na niezapomniany wieczór pełen śmiechu, rozrywki i zabawy z okazji występu kabaretu K2! Wydarzenie odbędzie się w Sali Koncertowej w Zalasewie w dniu 23 września 2023 roku o godzinie 17:00.
Kabaret K2, znany z doskonałych skeczy, komediowych występów i dowcipnych puent, zapewni Wam niepowtarzalną dawkę humoru, która rozśmieszy wszystkich do łez. To idealna okazja, aby w miłej atmosferze spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, delektując się mistrzowskimi występami artystycznymi.

OPIS PROGRAMU

„Jedziemy po Was” to kolejny program kabaretu K2. Jak zawsze będzie śmiesznie, ostro i nieprzewidywalnie. Tym razem śmiejemy się sami z siebie, czyli z ludzi…czyli z Was i nas. Nie zabraknie improwizacji i kontaktu z publicznością. Zapraszamy na przejażdżkę, trzymajcie się mocno. Nasze żarty nie mają brody, za to mają berewiii.

Szczegóły wydarzenia:
Data: 23 września 2023 roku
Godzina: 17:00
Miejsce: Sala Koncertowa w Zalasewie
Adres: Ul. Jana Heweliusza 26

Cena biletów wynosi 55 złotych.
Bilety można zakupić przez stronę internetową

-kupbilecik.pl – https://www.kupbilecik.pl/imprezy/103913/Zalasewo/Kabaret+K2/

oraz na portalu kabaretowebilety.pl.

Pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zalecamy wcześniejszy zakup biletów, aby mieć pewność swojego udziału w tym wyjątkowym występie.
Dołączcie do nas i wspólnie spędźmy niezapomniany wieczór pełen śmiechu i radości!
Serdecznie zapraszamy.