KABARET PARANIENORMALNI

Ośrodek Kultury zaprasza 11 marca br. na godz. 17.00 i 19.30 do Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie na występ Kabaretu Paranienormalni.

Kabaret Paranienormalni – nowy program: Osiemnastka

Kabaret Paranienormalni ma już 18 lat! To powód, żeby świętować w towarzystwie najlepszych skeczy w towarzystwie premier i debiutów, których nie zabraknie w nowym programie „Osiemnastka.”

Zapraszamy do wspólnej celebracji, która potrwa cały 2023 rok! Blisko dwugodzinny spektakl, to przede wszystkim nowe skecze i postacie, które zabiorą widzów w podróż pełną humoru, komedii pomyłek i zaskakujących sytuacji. Skecze z najnowszego programu to wynik naszych wieloletnich obserwacji, tego co dzieje się w naszych domach, w zakładach pracy, telewizji, na ulicy, a nawet w kolejce na lotnisku. W krzywym zwierciadle widzowie zobaczą także własne odbicie, a niektórzy będą mieli również okazję wystąpić z nami na scenie, bo OSIEMNASTKA to skecze z udziałem publiczności. OSIEMNASTKA to projekt , który oderwie Was od szarej, przygnębiającej codzienności i przeniesie w paranienormalną, alternatywną rzeczywistość. Na scenie już pełnoletni: Michał Paszczyk, Robert Motyka i Jarosław Pająk!

Bilety dostępne:

godz. 17.00

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/89494/Zalasewo/Kabaret+Paranienormalni/

godz. 19.30

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/89697/Zalasewo/Kabaret+Paranienormalni/