KABARET POD WYRWIGROSZEM

Niedzielnym popołudniem, 22 listopada 2015 roku zagościł w Swarzędzu krakowski Kabaret Pod Wyrwigroszem. Wystąpił na scenie auli Szkoły Podstawowej w Zalasewie. Licznie przybyła publiczność powitała artystów gromkimi brawami a podczas występu żywo reagowała na zabawne skecze.

Kabaret zaprezentował numery między innymi o chińskich podrobach, żydowskim kupcu. Usłyszeliśmy parodię piosenki “Ona tańczy dla mnie” i wiele wiele innych. Półtoragodzinny program przepełniony był inteligentnymi skojarzeniami, zabawnymi dialogami i kabaretowymi piosenkami. Artyści często przebierali się w barwne stroje, tańczyli i nie pozwalali nawet na chwile odwrócić uwagi publiczności. Wielkim aplauzem cieszyły się humorystyczne monologi wygłaszane przez Łukasza Rybarskiego. Widzowie nie dali tak szybko skończyć artystom i dzięki bisom mogli bawić się do łez przez dłuższą chwilę.

“Kabaret pod Wyrwigroszem” zasłużenie cieszy się mianem jednego z najpopularniejszych polskich kabaretów, a dzięki połączeniu umiejętności ironizowania współczesnego świata i wspaniałej grze aktorskiej zdobywa coraz większe rzesze fanów.

W imieniu Kabaretu dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za ciepłe przyjęcie i wspólne euforyczne chwile.

fot. Henryk Błachnio