KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH

Niedzielny wieczór 22 marca obfitował w doskonały nastrój, dużą dawkę radości i pozytywnego humoru, a wszystko to za sprawą występu w holu Gimnazjum nr 3 w Swarzędzu Kabaretu Skeczów Męczących, który zafundował zgromadzonej publiczności dwie godziny beztroskiego czasu.

Kabaret w składzie: Karol Golonka, Jarosław Sadza, Marcin Szczurkiewicz i Michał Tercz, zaprezentował program L!VE- tegoroczne skecze, które błyskawicznie podbiły serca telewidzów i internautów. Usłyszeliśmy również premierowe, a wręcz przedpremierowe numery. To właśnie LIVE ujawnia największy talent KSM, niesamowity wręcz kontakt z publicznością, oraz naturalną i niepohamowaną skłonność do improwizacji. Podczas spektaklu poznaliśmy plejadę przezabawnych postaci, wykreowanych przez KSM. Odwiedziliśmy progi zakładu psychiatrycznego, gdzie urodziła się kolejna opowieść Wiesława Adamczyka o dzisiejszej Polsce i wiele, wiele innych.

Sala wypełniona była do ostatniego miejsca. Kabaret rozbawił widzów do czerwoności i do łez, a wybuchom śmiechu nie było końca. Na szczególną uwagę zasługują bisy w wykonaniu kabaretu, które niekoniecznie trzymały się z góry założonego planu. Po występie członkowie Kabaretu chętnie podpisywali autografy i pozowali do zdjęć!

fot. Henryk Błachnio