Kino letnie ekran

KINO LETNIE – RELACJA

Pierwszy seans za nami!

W piątek 20 sierpnia w parku przed Ośrodkiem Kultury w Swarzędzu miała miejsce inauguracja swarzędzkiego Kina Letniego. Pomimo deszczu który padał kilka godzin wcześniej, o 20.30 w parku przy ul. Jesionowej pojawiło się kilkadziesiąt osób. Na trawniku czekały na nich rozstawione leżaki, duży przenośny ekran i sprzęt audiowizualny gotowy do prezentacji filmu.

Jak na prawdziwe plenerowe kino przystało widzowie mogli zjeść popcorn i gofry, a z okazji pierwszego spotkania każdy chętny otrzymał je za darmo w prezencie od Ośrodka Kultury. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również lody i wata cukrowa.

Po powitaniu wszystkich przybyłych przez organizatorów Kina Letniego nastąpił seans francuskiej komedii „Jeszcze dalej niż północ”. Pokaz często przerywany był śmiechem widowni, która żywo reagowała oglądając przygody bohaterów.

Cieszymy się bardzo, że mogliśmy wszyscy razem spędzić czas w świetnej plenerowej atmosferze,  oglądając jednocześnie naprawdę znakomity film. Mamy nadzieję, że już niebawem spotkamy się na kolejnym seansie kina pod chmurką.

Projekt Kina Letniego jest realizowany przez Ośrodek Kultury w Swarzędzu i Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Swarzędz.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu