KOLĘDOWANIE Z CARPIAMI – SZYMON WYDRA & CARPE DIEM

W niedzielę, 17 grudnia o godz. 18:00 w Swarzędzkiej Sali Koncertowej wystąpi Szymon Wydra z zespołem Carpe Diem.

Zespół rozpoczął swoją działalność w Radomiu w 1992 roku. W swoim dorobku posiada pięć albumów długogrających, z czego album „Bezczas” osiągnął status Złotej, a później Platynowej Płyty. Zespół jest zdobywcą najważniejszych nagród polskiego przemysłu muzycznego, w tym  Eska Music Awards 2006 (w kategorii Artysta Roku), Złoty Dziób Radia Wawa 2005 (Przebój roku – „Życie Jak Poemat”), Superjedynka Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu 2006 (za nagranie najlepszej płyty – „Bezczas” – w kategorii Rock), Mikrofon Popcornu (Wokalista Roku 2005) i Sopot TOPtrendy 2007.

Do sukcesów należy zaliczyć również to, że Szymon Wydra jest finalistą I edycji programu „Idol”, oraz laureatem I miejsca „Szansy na sukces”.

Program koncertu to wyjątkowa, muzyczna podróż poprzez dekady, w skład której wchodzą największe hity zespołu w wyjątkowych akustycznych aranżacjach. W repertuarze nie zabraknie również akcentu świątecznego.

Bilety w cenie 30 zł są do nabycia w Ośrodku Kultury ul. Poznańska 14 (wjazd od ul. Jesionowej) oraz na portalu www.kupbilecik.pl.