Koncert Mariusza Kalagi

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością pragniemy Was serdecznie zaprosić na występ Mariusza Kalagi, piosenkarza i wykonawcy estradowego obdarzonego wspaniałym głosem.

Wydarzenie odbędzie się w Sali Koncertowej w Zalasewie w dniu 19 listopada 2023 roku o godzinie 16:00.

Artysta często nazywany jest “Roy’em Orbisonem znad Wisły”. Brał udział w wielu festiwalach i spektaklach muzycznych w kraju i za granicą: m.in. Włochy, Francja, Algieria, Jugosławia, Turcja, Niemcy, Hiszpania, Austria, USA. Znany jest sympatykom muzyki country z prezentacji telewizyjnych programów na “Międzynarodowym Pikniku Country” w Mrągowie na którym jest stałym bywalcem. W 2013 roku obchodził tam okrągły Jubileusz XX lecia podczas którego otrzymał tytuł “Honorowego Kowboja Miasta Mrągowa”. Dużą popularność zyskał także dzięki uczestnictwu w różnych programach telewizyjnych m.in. “Wakacyjna Trasa Dwójki” TVP 2, “Festiwal Weselnych Przebojów” w TV POLSAT, w TVP POLONIA, w TVP Rozrywka, “Gala Piosenki Biesiadnej”, “Imiennik Dwójki” – Zbigniewa Górnego oraz w autorskim programie “Przebojowe Smaki” i “Szlagierowa Lista Telewizji TVS”.

Szczegóły wydarzenia:

Data: 19 listopada 2023 roku

Godzina: 16:00

Miejsce: Sala Koncertowa w Zalasewie

Adres: Ul. Jana Heweliusza 26

Cena biletów wynosi 70 – 130 złotych.

Bilety można zakupić przez stronę internetową kupbilecik.pl

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/107213/Zalasewo/Mariusz+Kalaga/

Pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zalecamy wcześniejszy zakup biletów, aby mieć pewność swojego udziału w tym wyjątkowym koncercie.

Dołączcie do nas i wspólnie spędźmy niezapomniany wieczór pełen uśmiechu i radości!

Serdecznie zapraszamy.