KONCERT MUZYKI FILMOWEJ

Swarzędzka Orkiestra Dęta wraz z Ośrodkiem Kultury zapraszają na koncert muzyki filmowej, który odbędzie się w niedzielę 28.11.2021r. o godz. 17.00 w Hali Sportowej SCSIR w Swarzędzu.

Orkiestra Dęta zabierze Państwa w muzyczną podróż prezentując muzykę znaną z filmów takich jak Gladiator czy Rocky, nie zabraknie też muzyki z polskich seriali. W trakcie koncertu podczas wykonywania utworów w tle wyświetlane zostaną fragmenty filmów. Będzie to pierwszy tego typu koncert w 75-letniej historii orkiestry.

Uprzejmie informujemy, że na koncert obowiązywać będą wejściówki.

Wejściówki dostępne będą w siedzibie Orkiestry Dętej, ul. Piaski 4, od wtorku do czwartku w godz. 17.00 – 18.00.

UWAGA!

Ilość miejsc ograniczona.

Zgodnie z §9 ust. 19b i 20a pkt 1 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii  (Dz. U. z 2021 r. poz. 861 ze zm.) informujemy, że osoby w pełni zaszczepione nie wliczają się do limitu 75% maksymalnej dopuszczalnej frekwencji. Jeśli jesteś zaszczepiony, otrzymujesz możliwość wejścia niezależnie od osiągniętego już limitu, czyli 75% liczby miejsc (co oznacza dokładnie 337 osób).

Takie rozwiązanie to szansa na to, by więcej osób mogło w tym samym momencie uczestniczyć w koncercie. Należy wówczas okazać certyfikat covidowy.

W związku z powyższym będziemy również prosić Państwa o pokazanie dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość osoby zaszczepionej. Prosimy także o stosowanie się do obowiązku zakrywania ust i nosa (§9 ust. 20a pkt 2 w zw. z §25 ust. 1 ww. Rozporządzenia).