PRACA – SWARZĘDZKIE CENTRUM HISTORII I SZTUKI

Miejsce pracy: Swarzędzkie Centrum Historii i Sztuki

Stanowisko: Technik

Wymiar pracy: ½ etatu

Zakres obowiązków:

1. Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem i konserwacją instalacji i urządzeń technicznych

2. Monitoring pracy systemów multimedialnych

3. Pomoc przy obsłudze imprez – wernisaże, warsztaty, wystawy

4. Obsługa urządzeń audio i video oraz sterowanie oświetleniem

5. Lekkie prace remontowo-techniczne

6. Obsługa sklepiku muzealnego i kasy fiskalnej

7. Wydawanie biletów, udzielanie informacji

Czego oczekujemy:

1. Dyspozycyjności (praca w weekendy)

2. Wiedzy z zakresu obsługi multimediów

3. Wysokiej kultury osobistej,

4. Komunikatywności,

5. Nastawienia na pracę zespołową

6. Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

1. Pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole

2. Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

3. Nagrody i świadczenia socjalne

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod nr tel. 61 279-85-94 lub email: administracja@muzeum-swarzedz.pl