Recital Krzysztofa Antkowiaka – RELACJA

To już po raz trzeci publiczność całego świata mogła zasiąść przed monitory komputerów i wziąć udział w wydarzeniu „ Swarzędzka Scena Wirusowa”

Tym razem w koncertowy nastrój wprowadził Nas wszystkich Krzysztof Antkowiak – – pianista, wokalista, kompozytor, producent. jest jednym z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych wokalistów swojego pokolenia. Popularność zdobył jako nastolatek pod koniec lat 80 utworem „Zakazany owoc”. Współpracował z Grzegorzem Ciechowskim, Edytą Górniak i Justyną Steczkowską. W międzyczasie pisał muzykę do filmów dokumentalnych dla innych wykonawców.

Swoboda sceniczna i doskonały kontakt z publicznością powodują, że tworzy ze swoimi odbiorcami wyjątkową więź. Jego występy wzbudzają duże emocje i na długo zapadają w pamięć widzów.

I tak też było podczas koncertu online w Swarzędzu. Przy monitorach zasiadło kilkaset osób, które od początku do końca wtopione były w dźwięki które płynęły i docierały do wielu serc. Podczas recitalu usłyszeliśmy utwory z płyty Simplefields, standardy pop/jazz (m.in. Sting, Tom Waits, Steve Wonder) czy największy przebój artysty „Zakazany owoc”.

Po koncercie artysta odpowiadał na pytania które przez cały czas  napływały do Nas drogą elektroniczną, co świadczy o więzi pomiędzy artystą, a jego fanami.