Recital piosenek Anny German w wykonaniu Marty Grabowskiej ZMIANA TERMINU !

UWAGA!!!

Z przyczyn zdrowotnych wokalistki recital piosenek Anny German w wykonaniu Marty Grabowskiej zostaje przeniesiony na 17.06.2023 na godz. 17:00.

Zakupione bilety zachowują ważność!

Ośrodek Kultury w Swarzędzu zaprasza 26 maja 2023 o godz. 17:00 do Sali Kameralnej przy ul. Poznańskiej 14 na recital piosenek Anny German w wykonaniu Marty Grabowskiej – wyjątkowej wokalistki, specjalizującej się właśnie w repertuarze Białego Anioła Polskiej Piosenki.
Marta Grabowska to artystka o niezwykłym głosie, który szkoliła u prof. dr hab. Antoniny Kowtunow, solistki Teatru Wielkiego w Poznaniu. W 2014 roku zajęła I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Wokalnym im. Anny German w Warszawie. Artystka koncertuje na większych i mniejszych scenach estradowych, a jej występy to niezapomniane wrażenia muzyczne. Wokalistka wzbudza gorący aplauz swoim głosem, repertuarem oraz kulturą sceniczną, a wielu widzów zwraca uwagę na podobieństwo barwy głosu do niezapomnianej Anny German.
Na koncercie usłyszysz najpiękniejsze utwory z repertuaru Anny German urozmaicone ciekawym komentarzem o życiu i twórczości artystki, a wśród nich: “Człowieczy los”, “Greckie wino”, “Tańczące Eurydyki”. “Bal u Posejdona”, “Jesteś moja miłością”, które na długo pozostaną w Twojej pamięci. Marta Grabowska to artystka wszechstronna i pełna pasji, którą wyróżnia charyzma i wyczucie muzyczne. Towarzyszyć jej będzie Jacek Skowroński-znakomity pianista aranżer i kompozytor.
Występy Marty to nie tylko wspaniała muzyka, ale także niesamowite emocje, które wprowadzą Cię w świat dźwięków i piękna. Nie przegap okazji, aby doświadczyć niezwykłego koncertu Marty Grabowskiej. Kup bilet już dziś i bądź z nami na tym wyjątkowym muzycznym wydarzeniu!
Bilety w cenie 45 zł do nabycia w Ośrodku Kultury w Swarzędzu oraz na https://www.kupbilecik.pl/imprezy/96849/Swarz%C4%99dz/Anna+German+w+wykonaniu+Marty+Grabowskiej/