Spektakl “Kolacja na 4 ręce”

Drodzy Państwo!!!

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od nas (choroba jednego z głównych aktorów) zmuszeni jesteśmy przenieść spektakl KOLACJA NA CZTERY RĘCE, który miał odbyć się w tą niedzielę tj. 29.10.2023 r. na 26.11.2023 r.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Ośrodek Kultury w Swarzędzu oraz Stacja Art. serdecznie  zapraszają na spektakl z nutami komediowej farsy pt.: „Kolacja na 4 ręce”

Hotel Turyński w Lipsku. Jest rok 1747, przy jednym stole zasiadają wybitni kompozytorzy: Jerzy Fryderyk Haendel oraz Jan Sebastian Bach…Historia, która się nie wydarzyła, ale w teatrze wszystko jest możliwe, dlatego zapraszamy na premierę spektaklu „Kolacja na cztery ręce” Paula Barza.

Paul Barz to niemiecki pisarz, muzykolog i dziennikarz, zyskał sławę właśnie dzięki tej sztuce, która, przetłumaczona na czternaście języków, wędruje po scenach całego świata.
Nuty komediowej farsy dodaje przedstawieniu partnerujący im w roli lokaja Sławomir Popławski, który gdy tylko się pojawia, kradnie swoimi błyskotliwo-zgryźliwymi spostrzeżeniami całą uwagę widza.

Obsada :

Mirosław Zbrojewicz

Piotr Dąbrowski

Piotr Cyrwus

26 listopada 2023 o godz. 17:00 Zalasewo

Swarzędzka Sala Koncertowa,

ul. Jana Heweliusza 26

Bilety w cenie 85 zł

do nabycia poprzez portal kupbilecik.pl:

Bezpośredni link poniżej:

KUPBILECIK.PL

Zapraszamy!