Spektakl “Najsłodszy owoc” – RELACJA

Z okazji Dnia Kobiet, w piątek 8 marca br., w Swarzędzkiej Sali Koncertowej odbył się  niezwykły spektakl pt. „Najsłodszy owoc”. Sala zapełniła się po brzegi, a wśród publiczności dominowały oczywiście kobiety.

Spektakl opowiadał historię dwóch par, nie do końca pewnych swoich wzajemnych uczuć. „Najsłodszy owoc” pokazany został widzom w lekki, przystępny sposób, wplatał nawet elementy baśni o królewnie i rycerzu, ale przede wszystkim stawiał między wierszami ważne pytanie: czego oczekujemy od miłości. Przesłanie sztuki utwierdziło nas w tym, że idealnych związków po prostu nie ma. Wszystko tak naprawdę zależy od tego czy razem z drugą osobą wypracujemy wspólny dialog, czy nauczymy się słuchać siebie, nie tylko słyszeć. Nie ma też, tak jak w tym wypadku, jednej odpowiedzi na pytanie o najsłodszy owoc, bo dla każdego to po prostu będzie inny owoc.

W spektaklu wystąpili znakomici aktorzy: Joanna Jabłczyńska, Alicja Kwiatkowska, Adam Adamonis oraz Paweł Okraska.

Publiczność nagrodziła aktorów gromkimi brawami i owacją na stojąco.

Po spektaklu każda z przybyłych Pań została obdarowana symbolicznym kwiatem, który wręczali Burmistrz Miasta i Gminy Marian Szkudlarek, Zastępca Burmistrza Tomasz Zwoliński i Dyrektor Ośrodka Kultury Filip Przepióra.

Dodaj komentarz