SWARZĘDZKI WIECZÓR Z KABARETEM PARANIENORMALNI

W miniony poniedziałek 3 maja, w auli Szkoły Podstawowej nr 5 odbył się kolejny występ z cyklu “Roześmiany Swarzędz”. Tym razem w Swarzędzu gościł kabaret PARANIENORMALNI, a publiczność po raz kolejny została obdarowana potężną dawką humoru.

Aktorzy kabaretu rozbawili licznie zgromadzoną publiczność do łez. Popisy członków kabaretu: Roberta, Igora, Rafała i Michała co chwila kwitowane były oklaskami i salwami śmiechu. Występ trwał dwie godziny i patrząc na reakcje publiczności, mógłby trwać jeszcze kolejne dwie. Kabaret przedstawił swoje najbardziej znane skecze, ale nie zabrakło również nowego repertuaru. Wiadomym było, że obowiązkowym punktem programu była Mariolka, ale równie ciekawe okazały się kolejne skecze, jak chociażby ubieganie się o pracę w radio niewyraźnie mówiącego Igora. Publiczność wywalczyła (oczywiście brawami) 2 bisy, w tym Mariolkę 30 lat póżniej. Po występie, przed sceną ustawiła się liczna grupa fanów, czekając na autografy i wspólne zdjęcie z kabaretem, a ci oczywiście nie odmówili.

Kolejny kabaret już 8 maja. Podczas Festynu Straży Pożarnej w Swarzędzu wystąpi Kabaret z Kopydłowa – Spotkanie z Balladą. WSTĘP WOLNY! więcej szczegółów TUTAJ. Serdecznie zapraszamy.