Udało się!!! MAMY KOLEJNY REKORD 32.FINAŁ WOŚP za nami.

Po raz kolejny, wszyscy razem pokazaliśmy WIELKIE SERDUCHO ❤️

Na dzień dzisiejszy zadeklarowana kwota wynosi rekordowe 432 267,87 tys. zł 💪

Ostateczną kwotę poznamy w przeciągu kilku tygodni, kiedy to otrzymamy od Fundacji WOŚP potwierdzenie rozliczenia sztabu przez bank.

Na tegoroczny wynik składały się między innymi:🫶

👉Wolontariusze i puszki stacjonarne: 244 602,24 (tj. o 65 tys. zł więcej niż rok wcześniej)

👉Licytacje: 141 850,00 ( 23 tys. więcej w porównaniu do 31 Finału)

👉Swarzędzki Bieg WOŚP: 13 493,47 (1 tys. więcej)

👉Loterie fantowe: 10 011,00 (4 tys. więcej niż w 2022)

👉E-skarbonka: na chwilę obecną 36 743zł

Ale to jeszcze nie koniec…

Przedmioty, których nie udało się zlicytować podczas niedzielnego finału będziecie mogli jeszcze zlicytować na naszych aukcjach Allegro!!! Link poniżej

https://allegro.pl/uzytkownik/SwarzedzWOSP…

Jeszcze dziś do północy można również wspierać akcję wpłacając pieniądze na naszą e-Skarbonkę:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/huwajoceci

Tradycyjnie podczas swarzędzkiego Finału WOŚP można było wylicytować Złote Serduszko od Fundacji WOŚP. Serduszko zostało wylicytowane za kwotę niebagatelną kwotę 42.000 zł. Szczęśliwym posiadaczem serduszka został Pan Bartłomiej Paprocki – gratulujemy !

Oprócz Złotego Serduszka bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się m.in.: replika obrazu Józefa Chełmońskiego „Powrót z kościoła” zlicytowana za kwotę 14.000 zł, koszulka Dawida Kownackiego, zlicytowana za kwotę 5.000 zł., dzień z Bzyk Raider za 2.500, a weekend z nowym ID.BUZZ wylicytowany został za 2.000 zł, a zł. Gratulujemy !

Program imprezy obfitował w wiele, bardzo ciekawych punktów:

Po raz 9 wystartował Swarzędzki Bieg WOŚP, który przyciągnął kilkuset biegaczy, a po raz drugi odbył się turniej piłki nożnej dla najmłodszych adeptów tego sportu.

Publiczność bardzo żywiołowo reagowała na koncerty i występy Swarzędzkiej Orkiestry Dętej oraz Chóru Męskiego AKORD. Prawdziwe tłumy przyszły podziwiać swoje pociechy podczas występów grupy baletowej Art.Classica, Przedszkola Tęczowy Port, Sekcji Gimnastycznej Unii Swarzędz oraz sekcji tanecznych i wokalnej Ośrodka Kultury. Na koniec na scenie zaprezentował się Bartek Broniewski z zespołem Offing, dając niesamowity, wspaniały koncert. Każdego z artystów, publiczność nagradzała seriami braw.

Podobnie jak w latach ubiegłych, do wspólnego grania przyłączyły się Swarzędzkie Morsy. Ich wspólna kąpiel w swarzędzkim jeziorze wywołała duże uznanie.

Podczas imprezy funkcjonował kącik zabaw dla dzieci w którym animatorzy z Maxi Fun zapewnili czas najmłodszym, a o strefę sportową zadbał Organic Fitness.

Swarzędz❗️ Dziękujemy💓