„Za rok o tej samej porze” – RELACJA

Z okazji Dnia Kobiet, 8 marca 2019 r. w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie przy ul. Jana Heweliusza 26 odbył się spektakl komediowy pod tytułem „Za rok o tej samej porze”. Z uwagi na ogromne zainteresowanie i rozsprzedanie się biletów w bardzo krótkim czasie, postanowiliśmy dołożyć jeszcze jedno przedstawienie, w związku z czym odbyły się dwa spektakle.

W rolach głównych wystąpili: Olga Bończyk oraz Piotr Gąsowski. Wcielili się oni w rolę Georgea – żonatego księgowego z New Jersey oraz Doris – matki trójki dzieci, gospodyni domowej i – co najważniejsze – mężatki. Spotkali się oni przypadkiem w północnej Kalifornii w 1951 roku. Postanowili spotykać się co roku w tym samym hotelu, aby móc wspólnie spędzić weekend. Spektakl ukazał sześć spotkań tej kontrowersyjnej pary na przełomie około 30 lat. Przez ten czas zmienili się nie tylko oni, ale i cały otaczający ich świat.

Sala była wypełniona po same brzegi ! Panowała bardzo radosna atmosfera, a zachwycona publiczność niejednokrotnie nagradzała aktorów brawami. Po spektaklu Pan Burmistrz Marian Szkudlarek złożył życzenia wszystkim obecnym kobietom, podziękował aktorom, a wraz z zastępcami wręczył wszystkim Paniom przepiękne tulipany.
Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie, fantastyczną atmosferę i zapraszamy na kolejne wydarzenia.

Telewizja STK