ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU

ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU

DNI SWARZĘDZA 2024

Szanowni Państwo,

 

Uprzejmie informujemy, iż w związku z organizacją imprezy „Dni Swarzędza”, która odbędzie się w sobotę i niedzielę 29-30 czerwca 2024 r. na Polanie Miejskiej przy ul. Strzeleckiej, ze względów bezpieczeństwa wprowadzona zostanie tymczasowa zmiana organizacji ruchu.

 

Najistotniejsze informacje to:

  1. W piątek 28 czerwca od godz. 21.00 do niedzieli 30 czerwca do godz. 23.59 zamknięta dla ruchu zostanie ul. Kosynierów, na odcinku od ul. Św. Marcina do Pływalni „Wodny Raj”
  2. W sobotę 29 czerwca zamknięta dla ruchu zostanie: ul. Strzelecka, w godzinach 12:00 – 03:00, na odcinku od skrzyżowania z ulicami Jesionową i Paderewskiego do ulicy Stawnej (objazd zaplanowany jest ulicą Jesionową, drogą krajową nr 92 do ul. Stawnej)
  3. W niedzielę 30 czerwca zamknięta dla ruchu zostanie: ul. Strzelecka, w godzinach 12:00 – 23:59, na odcinku od skrzyżowania z ulicami Jesionową i Paderewskiego do ulicy Stawnej (objazd zaplanowany jest ulicą Jesionową, drogą krajową nr 92 do ul. Stawnej)
  4. Ruch ulicą Paderewskiego odbywać się będzie w JEDNYM KIERUNKU od ul. Stawnej.
  5. Na ulicach: STAWNA, STRZELECKA i PADEREWSKIEGO obowiązywać będzie ZAKAZ PARKOWANIA pod groźbą odholowania pojazdu.
  6. Dzięki uprzejmości Centrum Sport & Fitness Atrium, na terenie Atrium przy ul. Strzeleckiej 39, zlokalizowany będzie parking, na który zaprowadzi Państwa ulica Stawna lub Strzelecka od strony Zielińca.

 

Zwracamy się z prośbą o przestrzeganie zmian w organizacji ruchu, zwracanie uwagi na tymczasowe znaki drogowe oraz stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem, a tym samym dbających o bezpieczeństwo wszystkich uczestników imprezy.

 

Z góry przepraszamy za wszelkie niedogodności, jednak jako organizatorzy tak dużej imprezy, bogatsi o doświadczenia z poprzednich lat, staramy się wyciągać wnioski i podejmować decyzje, które zapewnią pełną kontrolę nad bezpieczeństwem uczestników imprezy.

 

Jednocześnie informujemy, że na czas imprezy niemożliwe będzie korzystanie ze ścieżki pieszo-rowerowej przy ul. Strzeleckiej, a także ograniczone zostanie korzystanie z parkour’u.  

Zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w organizowanych imprezach.

 

Z poważaniem,

Organizatorzy Dni Swarzędza

Dodaj komentarz