Plakat Kino Letnie

SWARZĘDZKIE KINO LETNIE

Drodzy Państwo,

Mamy niezmierną przyjemność zaprosić Państwa na seans inaugurujący swarzędzkie Kino Letnie. W przyjemnej plenerowej atmosferze obejrzymy świetną francuską komedię „Jeszcze dalej niż północ”. Poznamy niezwykłe losy pomysłowego naczelnika poczty, który za oszustwo zostaje zesłany do pracy w północnej Francji. Jest ona dla niego uosobieniem miejsca, w którym można spotkać wszystko, co najgorsze dla „południowca” – beznadziejna pogoda, brak słońca, zamknięci w sobie ludzie mówiący niezrozumiałym dialektem pikardyjskim, itd. Zobaczymy, czy jego wyobrażenia pokryją się z rzeczywistością.

Pokaz pierwszego filmu Kina Letniego odbędzie się w parku przy Ośrodku Kultury w Swarzędzu (wejście od ulicy Jesionowej) w piątek 20 sierpnia o godzinie 20.30. Prosimy o zabranie swoich koców lub leżaków.

Projekt swarzędzkiego Kina Letniego został zrealizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Swarzędz. Inicjatywa pokazuje, że warto angażować się w sprawy swojego miasta, warto tworzyć autorskie projekty, których realizacja odmienia jego oblicze i przynosi mieszkańcom dużo radości.

Plakat Kino Letnie