32. FINAŁ WOŚP – już; tuż… tuż.

K O C H A N I ❗️❗️❗️

Przed nami kolejny, tym razem już 💓32. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY💓. Finał dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Jak co roku przyłączamy się do wsparcia szlachetnej idei Finałów WOŚP.

Przy Ośrodku Kultury w Swarzędzu działa już SZTAB WOŚP, który zajmuje się przygotowaniami i organizacją Swarzędzkiego Finału. Podobnie jak w latach poprzednich na ulice całej Gminy Swarzędz wyjdą setki kwestujących Wolontariuszy, w hali sportowej Swarzędzkiego Centrum Sportu i Rekreacji odbywać się będą przeróżne koncerty i występy artystyczne, a ze Stadionu Miejskiego wystartuje kolejna edycja Swarzędzkiego Biegu WOŚP.

Jednym z głównych punktów programu będą oczywiście licytacje, które zawsze spotykają się z ogromnym zainteresowaniem i budzą największe emocje, m.in. licytacja Złotego Serduszka WOŚP – UWAGA! Na wszystkie sztaby w całej Polsce jest tylko 15 złotych serduszek przeznaczonych na licytacje!!!

Podczas ubiegłorocznego 31. Finału WOŚP udało nam się zebrać ponad 360 tys. zł. Jest to całkiem spore osiągnięcie jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że cała gmina liczy łącznie ok 50 tys. mieszkańców. Oczywiście nie byłoby to możliwe, gdyby nie zaangażowanie ogromnej rzeszy sponsorów i ludzi dobrej woli na których zawsze możemy liczyć. To nie będzie łatwe, ale głęboko wierzymy, że 32. Finał okaże się pod tym względem jeszcze lepszy i uda nam się pobić kolejny rekord.

Licząc na państwa przychylność i hojność, zwracamy się z ogromną prośbą do osób, firm czy instytucji o pomoc w realizacji celu 32. Finału WOŚP.

Jeśli chcielibyście się włączyć i wesprzeć 32. Finał WOŚP, zachęcamy do przekazania do naszego sztabu przedmioty lub vouchery na usługi, które my później zlicytujemy czy to poprzez Allegro, czy też stacjonarnie w trakcie 32. Finału w dniu 28 stycznia 2024 roku w Swarzędzkie Centrum Sportu i Rekreacji

☎️Dzwońcie 616510219

✏️Piszcie: biuro@ok-swarzedz.pl

Za okazane wsparcie już dziś składamy serdeczne podziękowania.

S I E M A ❗️❗️❗️

#swarzedz#ok_swarzedz#osrodekkultury#wielkaorkiestraświątecznejpomocy❤❤❤#wosp#32finałwośp#allegrowosp🎉