Andrzejkowy koncert życzeń – RELACJA

Andrzejki już za nami. W sobotę 21 listopada 2020 roku o godzinie 20:00 na deskach „Swarzędzkiej Sceny Wirusowej” wystartowała wyjątkowa impreza – „ Andrzejkowy Koncert Życzeń”.

To pierwsza taka impreza Andrzejkowa, podczas której to muzyka zagościła w Waszych domach. Obecna sytuacja nie pozwoliła na czynne uczestnictwo w imprezach i zabawach, ale dla Swarzędzkiego Ośrodka Kultury to nie stanowiło problemu. Przy konsoletach Dj – skich stanął znakomity duet.

“MusicBros to niezwykle doświadczony duet DJski, który w swoim zawodowym życiu zagrał niezliczoną liczbę imprez. Co ważne, są przykładem ludzi, którzy z niebywałą pasją podchodzą do tego czym się zajmują, gwarantując najwyższą jakość obsługi muzycznej bądź konferansjerskiej na każdego rodzaju imprezie. Wyróżnia ich nieszablonowa i nie zawsze oczywista umiejętność łączenia muzyki w spójną całość. Pozwala to na zabawę bez wytchnienia, bez wybijających z rytmu przerw pomiędzy piosenkami.

Największą atrakcją tego wieczoru była możliwość przesyłania życzeń i pozdrowień dla swoich najbliższych. Zainteresowanie było ogromne. Setki pozdrowień pojawiało się bez przerwy na paskach monitorów i telewizorów. Były również tradycyjne, wirtualne wróżby andrzejkowe przygotowane przez dj-ów, które również cieszyły się dużym zainteresowaniem. Koncert transmitowany był na żywo przez Telewizję STK przez co mogliśmy dotrzeć do tysięcy odbiorców.