Anrzejkowy Koncert Życzeń ONLINE

Już w najbliższą sobotę 21 listopada 2020 roku o godzinie 20:00 na deskach „Swarzędzkiej Sceny Wirusowej” startuje wyjątkowa impreza – „ Andrzejkowy Koncert Życzeń”.

To pierwsza taka impreza Andrzejkowa, podczas której to muzyka przychodzi do Was. Obecna sytuacja nie pozwala na czynne uczestnictwo w imprezach i zabawach, ale dla Swarzędzkiego Ośrodka Kultury to nie stanowi problemu. Mamy dla Was potężną dawkę dobrej muzyki, którą zaserwuje Wam znakomity duet:

“MusicBros to niezwykle doświadczony duet DJski, który w swoim zawodowym życiu zagrał niezliczoną liczbę imprez. Co ważne, są przykładem ludzi, którzy z niebywałą pasją podchodzą do tego czym się zajmują, gwarantując najwyższą jakość obsługi muzycznej bądź konferansjerskiej na każdego rodzaju imprezie. Wyróżnia ich nieszablonowa i nie zawsze oczywista umiejętność łączenia muzyki w spójną całość. Pozwala to na zabawę bez wytchnienia, bez wybijających z rytmu przerw pomiędzy piosenkami.

Dodatkową atrakcją wieczoru będzie możliwość przesłania życzeń, pozdrowień itd,    które w czasie rzeczywistym pojawią się na ekranach telewizorów lub komputerów:).

Pozdrowienia, życzenia, dedykacje należy wysłać na „Czacie na żywo podczas transmisji na kanale YouTube Ośrodka Kultury w Swarzędzu”.

Czat będzie aktywny 21 listopada od godziny 20:00

Koncert transmitowany na żywo przez Telewizję STK oraz na kanale YouTube – Ośrodek Kultury w Swarzędzu.