Cezary Pazura czyli, Wujek Czarek na żywo – RELACJA

Występ Cezarego Pazury – RELACJA

Zwieńczenie minionego weekendu upłynęło pod znakiem dobrego humoru i świetnej zabawy, a to za sprawą występu Cezarego Pazury, który odbył się w ramach cyklu koncertów i występów w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie.

Bilety na wydarzenie rozeszły się jak przysłowiowe „świeże bułeczki”. Zainteresowanie było na tyle duże, że organizatorzy postanowili dołożyć jeszcze jeden występ, który również bardzo szybko został wyprzedany.

Aktor od samego początku nawiązał pozytywną relację z publicznością, dzięki czemu atmosfera była luźna i przyjemna, a publiczność mogła, choć na chwilę wyrwać się z szarości dnia codziennego.

Występ trwał równie 90 minut. Tematyka skeczów była bardzo urozmaicona i dotykała  więzi rodzinnych, różnego rodzaju syndromów związanych np. z pracą, czy też przedstawieniu przepisu na eliksir szczęścia dla mężczyzn w „dojrzałym wieku”.

Niepowtarzalna atmosfera, pełna dobrego humoru udzieliła się publiczności, która co chwilę nagradzała artystę gromkimi brawami.

Po zakończeniu artysta nadal był dostępny dla swoich fanów. Można było porozmawiać, zrobić zdjęcie i zdobyć autograf.

Występ Cezarego Pazury zamyka tegoroczny cykl koncertów i występów w Swarzędzkiej Sali Koncertowej. Na następne wydarzenia zapraszamy już w roku 2020.

Zapewniamy, że będzie równie, atrakcyjnie, ciekawie i wesoło!

Do zobaczenia!

Fot: Aldona Młynarczak