Dzień Dziecka

W niedzielę 28 maja, od godz. 14:00 zapraszamy na festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się na Polanie przy ul. Strzeleckiej.

Wśród wielu darmowych atrakcji, przygotowanych specjalnie dla najmłodszych, znajdą się dmuchany plac zabaw z zamkami do skakania i zjeżdżalniami, eurobungy, trampolina oraz kolejka samojezdna.

Doświadczeni animatorzy zadbają o kondycję naszych pociech podczas zabaw grupowych i indywidualnych!

Niewątpliwie ciekawą atrakcją, będzie FESTIWAL KOLORÓW!  Wyrzuty Kolorów Holi, które stworzą wielką chmurę barw odbędą się o godz. 15.00, 16.00, 17.00 i 18.00!

Podczas imprezy odwiedzi nas największy food truck w Europie! Marathon Food Truck.

Podczas Dnia Dziecka czeka na nas moc atrakcji!!!

👉Animatorki Maxi Fun zadbają o atrakcje dla dzieci w strefie rekreacyjnej. Dzieci będą mogły pomalować sobie buźki, dorobić kolorowe warkoczyki, zrobić dziecięce tatuaże, puszczać bańki mydlane i wziąć udział w grach i zabawach zręcznościowych. Będzie to czas dobrej zabawy!

👉Wszyscy wiemy jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa sport. Sport to zdrowie, energia, witalność! Miło nam poinformować, że jedną z atrakcji podczas swarzędzkiego Dnia Dziecka będą animacje sportowe przeprowadzane przez Strefa Sportu Tenis & Fitness – będą gry i zabawy sportowe, tor przeszkód „cross fit” oraz mini tenis dla dzieci. Jednym słowem moc sportowych atrakcji!

Nie może was tam zabraknąć !

Serdecznie zapraszamy!