Ferie Zimowe w Ośrodku Kultury !

Zapraszamy na ferie zimowe w Ośrodku Kultury.
Tegoroczny termin ferii przypada na okres
od 27 stycznia do 7 lutego 2020r.
W programie półkolonie, przedstawienia teatralne oraz na zakończenie ferii bajkowy balik karnawałowy.

              „Lodowa Kraina”

Niezwykłe przedstawienie teatralne zrealizowane na podstawie znanej bajki.

Piękne królestwo skrywa swoją tajemnicę. Dwie siostry, niegdys mocno ze sobą związane, teraz żyją daleko od siebie. Młodsza siostra – Anna, czuje się samotna, ponieważ jej siostra Elza stroni od życia towarzyskiego i wciąż odsuwa ją od siebie. Wszystko zmienia się, gdy na jaw wychodzi niezwykła moc Elzy, która przypadkowo ściąga zimową klątwę na swoje królestwo.

Bajka przenosi najmłodszych widzów w niezwykły, magiczny świat lodu i śniegu. Uczy, że prawdziwa miłość potrafi pokonać najcięższe mrozy i rozgrzać serca na nowo.

 Czas trwania spektaklu: ok. 40 min.

„Nowe przygody doktora Dolittle”

Każde dziecko powinno znać historię słynnego doktora Dolittle, miłośnika zwierząt, gotowego w każdej chwili nieść pomoc chorym, czy nieszczęśliwym stworzeniom. Tym razem Doktor Dolittle pojawi się na czarnym lądzie. Jakie tym razem przygody spotkają słynnego lekarza? Zapraszamy na na nasz spektakl! Nasze przedstawienie, to wspaniałe widowisko, które uczy dzieci wrażliwości i empatii w stosunku do zwierząt. Ciekawa fabuła i różnorodne kostiumy sprawiają, że młodzi widzowie oglądają bajkę z zapartym tchem.

Czas trwania spektaklu: ok. 40 min.

Życzymy wspaniałej zabawy!