III Swarzędzki Zlot Pojazdów Zabytkowych

Zapraszamy na III Swarzędzki Zlot Pojazdów Zabytkowych, na którym będzie można zobaczyć samochody, motocykle i motorowery z minionej epoki.

Właściciele zaprezentują pojazdy, które rzadko się spotyka na naszych drogach. Pojazdy będą polskiej produkcji oraz te, które wyszły z fabryk poza granicami kraju.

Wśród takich maszyn będzie można cofnąć się w czasie, skorzystać z wielu przygotowanych atrakcji oraz posłuchać dobrej muzyki.

Wśród atrakcji: pokaz cięcia auta, pokaz pierwszej pomocy, rzut oponami do celu, strzelnica Bractwa Kurkowego, bezpłatny dmuchany plac zabaw. Podczas zlotu odbędzie się wręczenie pucharów w kategorii: najładniejszy samochód, najładniejszy pojazd wojskowy, najładniejszy maluch, najładniejszy motor i najładniejszy motorower.

A o 20:00 występ zespołu ILLUSION

Swarzędzki Zlot Pojazdów Zabytkowych odbędzie się 18 maja 2024 od godz. 10.00 na Polanie Miejskiej przy ul. Strzeleckiej.

Chętnych by zaprezentować swój pojazd podczas zlotu prosimy o kontakt pod nr tel. 502 157 929 lub e-mail: bzykraiderswarzedz@gmail.com     Do każdego biletu wjazdowego kiełbaska z grilla gratis!

Zapraszamy wszystkich, wstęp wolny!

Dodaj komentarz