Koncert “Komeda – Inspiracje” w Swarzędzu – RELACJA

W sobotę, 11 maja, mieliśmy okazję uczestniczyć w niezwykłym koncercie “Komeda – Inspiracje”, który odbył się w Sali Kameralnej Ośrodka Kultury w Swarzędzu. Wystąpił kwartet znakomitych muzyków jazzowych: Buczkowski, Kałużny, Przybyłowicz, Wrombel, którzy zabrali nas w podróż po świecie muzyki Krzysztofa Komedy.

Już od pierwszych dźwięków dało się wyczuć magię i wyjątkowość tego wydarzenia. Artyści z ogromną pasją i zaangażowaniem interpretowali zarówno znane, jak i mniej znane kompozycje Mistrza. Ich wirtuozeryjne wykonania zachwycały publiczność, a kameralna atmosfera sali potęgowała doznania estetyczne.

Koncert był nie tylko muzyczną ucztą, ale również hołdem złożonym Krzysztofowi Komedzie. Artyści opowiedzieli kilka historii związanych z jego życiem i twórczością, co pozwoliło nam jeszcze lepiej zrozumieć i docenić jego geniusz.

Szczególnie poruszającym momentem był utwór z filmu “Dziecko Rosemary”, wykonany z niezwykłą delikatnością i nostalgią. Publiczność nagrodziła artystów gromkimi owacjami na stojąco.

Dodaj komentarz