RECITAL KABARETOWY ARTURA ANDRUSA

Zapraszamy na recital kabaretowy Artura Andrusa, który odbędzie się w niedzielę, 13 maja o godz. 19:00 w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie.

Artur  Andrus to dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz, laureat konkursu “Mistrz Mowy Polskiej”.  Na co dzień znany i lubiany konferansjer, komentator “Szkła kontaktowego”.

W czasie spotkań z publicznością Artur  Andrus mówi i śpiewa. Na recital kabaretowy składają się  bardzo różne utwory:  inny tekst, inna muzyka, inny charakter, inna bajka, inna beczka, inna parafia. Ale wszystkie powstały mniej więcej w  tym samym celu. Dla żartu,  a czasem nawet wygłupu.

W piosenkach, wierszach, anegdotach  autor  opowiada  o tym,  co wcześniej zobaczył, usłyszał albo przeczytał. A czasem zmyślił. O smutnym tureckim ojcu, którego cyniczne córki wyjechały do Szwajcarii, o Bardotce zamawiającej w barze „Szalona krewetka” absynt z rumem, o nieświeżym kangurze w Watykanie i innych równie prawdopodobnych zjawiskach.  Przyjdźcie, zobaczcie, posłuchajcie.

Kabareciarzowi będą towarzyszyć: Wojciech Stec – fortepian, gitara  i Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon.

Bilety w cenie 45zł są dostępne w Ośrodku Kultury przy ul. Poznańskiej 14 (wjazd od ul. Jesionowej) oraz na portalach: www.kupbilecik.pl i www.kabaretowebilety.pl.