TANECZNE POWITANIE NOWEGO 2019 ROKU

Bardzo radośnie swarzędzanie przywitali nowy 2019 rok, bawiąc się wspólnie na największym parkiecie w gminie, w jaki zamienił się swarzędzki Rynek. O taneczną oprawę muzyczną zadbał doświadczony poznański dziennikarz radiowy – DJ Ando.

Zabawa na Rynku rozpoczęła się o godzinie 23:00. Taneczna i energetyczna muzyka, jaka popłynęła z głośników sprawiła, że swarzędzka publiczność bardzo szybko dała się porwać do wspólnej zabawy. Najnowsze hity przeplatały nieco starsze przeboje, które wprawiły uczestników w niezwykle szampański nastrój. Z każdą minutą atmosfera robiła się coraz bardziej gorąca, a oczekiwanie na punkt kulminacyjny, czyli pokaz fajerwerków, wciąż rosło.

Tuż przed północą na scenie pojawił się Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz Marian Szkudlarek, który życzył wszystkim mieszkańcom zdrowia, szczęścia, pogody ducha i spełnienia marzeń. Punktualnie o północy niebo nad Swarzędzem rozświetliły barwne fajerwerki. Bajeczny pokaz sztucznych ogni zachwycił mieszkańców miasta i wprowadził w radosny, pogodny i pozytywny nastrój. Mamy nadzieję, że będzie on towarzyszył wszystkim swarzędzanom przez cały 2019 rok.

[fot. Mariusz Łuczak]