XIII Spotkanie Zespołów Seniorskich – RELACJA

W sobotę 4 czerwca br. na scenie przy jeziorze swarzędzkim odbyło się XIII Spotkanie Zespołów Seniorskich. Była to okazja do wspólnego biesiadowania z zespołami z Kostrzyna Wlkp., Pobiedzisk, Chojna, Dominowa, Lubonia, Witkowa, Murowanej Gośliny, Stęszewa, Suchego Lasu oraz z kaszubskiego Wejherowa.

Zespoły powitali Burmistrz Miasta i Gminy Pan Marian Szkudlarek oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej Pani Barbara Czachura. Jako pierwszy wystąpił gospodarz Spotkania Zespołów Seniorskich – Zespół Regionalny Olszyna.  Zabrzmiały piosenki z dawnych lat i melodie biesiadne. Następnie, kolejno po sobie prezentowały się przybyłe zespoły. Na zakończenie  ponownie wystąpiła Olszyna, która swoją muzyką zaprosiła do hucznej zabawy.

Wszystkie zaproszone zespoły śpiewacze otrzymały z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Pana Mariana Szkudlarka pamiątkowe statuetki.

Podczas spotkania nie obyło się bez wzruszeń i gromkich braw. Seniorzy po raz kolejny udowodnili, że potrafią nie tylko fantastycznie śpiewać ale również dobrze się bawić. Po części oficjalnej zaproszeni goście spotkali się przy kawie i słodkim poczęstunku.

Zapraszamy za rok!