Dni Swarzędza 2021

Po rocznej przerwie, spowodowanej pandemią koronawirusa, z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na Dni Swarzędza.

Tegoroczne Dni Swarzędza będą miały wyjątkowy charakter przede wszystkim ze względu na to, iż tak długo nie mogliśmy spotkać się w przestrzeni publicznej, by wspólnie świętować.

3 lipca na Polanie nad Jeziorem nadarzy się pierwsza ku temu okazja! Zagrają dla nas popularni i lubiani artyści – zespoły znane trochę starszemu pokoleniu: Chłopcy z Placu Broni, Golden Life oraz Dawid Kwiatkowski, entuzjastycznie oczekiwany przez młodsze pokolenie.

4 lipca na Scenie nad Jeziorem odbędzie się Festiwal Orkiestr Dętych. Ta tradycyjna impreza od wielu lat przyciąga wierne grono widzów. Atrakcją tegorocznego festiwalu będą dania serwowane z popularnych i lubianych food – truck’ów.

Serdecznie zapraszamy !

IMPREZA W REŻIMIE SANITARNYM

Podczas imprezy obowiązywać będzie aktualne Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Według wytycznych wynikających z aktualnego Rozporządzenia, w imprezie będzie mogło uczestniczyć 250 osób niezaszczepionych.

Wstęp na teren imprezy odbywać  się będzie na podstawie weryfikacji osób pod kontem szczepień.

Osoby deklarujące, że są zaszczepione dwoma dawkami dowolnej szczepionki przeciw COVID-19, bądź jednodawkową Johnson & Johnson będą mogły potwierdzić to, pokazując ekran z kodem QR z aplikacji mObywatel, zaświadczenia o dokonanym szczepieniu, lub zdjęcie takiego zaświadczenia zamieszczone w telefonie.

Na teren imprezy można dostać się od ulicy Strzeleckiej ( wejście główne) oraz od ulicy Kosynierów ( od ścieżki pieszo – rowerowej). Otwarcie bram od godz. 14.00.

NA TERENIE IMPREZY OBOWIĄZYWAĆ BĘDZIE NAKAZ ZASŁANIA UST I NOSA MASECZKĄ ORAZ DYSTANS 1,5 M od każdego uczestnika. Przy wejściu  obowiązkowa dezynfekcja dłoni.

Prosimy o wyrozumiałość. Jest to pierwsza większa impreza organizowana przez nas w czasach obostrzeń, zakazów i pandemii. Dokładamy wszelkich starań żeby byli Państwo bezpieczni i wszystko odbywało się zgodnie z prawem.

Formularz akredytacyjny dla mediów:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdJGZyul_FP2i8tvQzYyR4zkvaAhxAWipUHU4_K_lWMQbhnrw/viewform?usp=sf_link