PIRACKI DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka zorganizowaliśmy dla najmłodszych festyn, podczas którego czekały na nie mnóstwo atrakcji.

Od godz. 14:00 na scenie pojawili się najmłodsi wokaliści sekcji piosenki Ośrodka Kultury, zaraz po nich wkroczyły dzieci z grupy Kingsajz Crew i Bang Bang Crew dając niesamowity pokaz taneczny, a następnie młodziutkie baletnice z grupy baletowej Patrycji Masłowskiej.

Głównym tematem tego dnia byli jednak piraci, którzy zacumowali w Swarzędzu, by odbyć z dziećmi podróż dookoła świata. Przez trzy godziny absorbowali uwagę dzieci licznymi konkursami i zabawami. Szantami rozweselili młodą publikę. Program był bardzo żywiołowy, ale dzieci dzielnie znosiły trudy pirackiego rzemiosła.

Do dmuchanego placu zabaw ustawiały się gigantyczne kolejki. Każde dziecko dostało balonik oraz mogło skorzystać ze stoiska plastycznego przy którym animatorzy namalowali na jego twarzy przeróżne malowidła. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się również mini siłownia oraz możliwość puszczania wielkich baniek mydlanych.