Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

31. FINAŁ WOŚP

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już 29 stycznia 2023 roku pod hasłem:

Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!

Podobnie jak w latach ubiegłych, Swarzędzki Sztab WOŚP został zarejestrowany przy Ośrodku Kultury, a finał odbędzie się w Hali Sportowej Swarzędzkiego Centrum Sportu i Rekreacji.

Sygnał do rozpoczęcia finałowego grania, jak co roku, da Swarzędzka Orkiestra Dęta. Przez cały dzień trwania imprezy nie zabraknie koncertów, wspólnej, orzeźwiającej kąpieli swarzędzkich morsów, a także loterii fantowej i licytacji – przede wszystkim Złotego Serduszka. Jesteśmy dumni z faktu uzyskania serduszka, ponieważ Fundacja WOŚP oddała tylko 15 sztuk dla wszystkich Sztabów w całym kraju, które biorą udział w 31. Finale.Po raz 8 wystartuje Swarzędzki Bieg WOŚP a po raz pierwszy odbędzie się turniej piłki nożnej dla najmłodszych adeptów.

Do 19 grudnia trwa rekrutacja wolontariuszy. Do akcji jak co roku zgłosiły się  szkoły ze Swarzędza oraz z naszej gminy.

Zachęcamy do zakładania Firmowych Puszek Sztabowych !!! W sprawie puszek prosimy o kontakt ze Swarzędzkim Sztabem WOŚP.

Liczymy na przychylność swarzędzkich przedsiębiorców, którzy co roku wspomagają nas w przygotowaniu licytacji oraz loterii, a także na hojność mieszkańców gminy.

W zeszłym roku zawiesiliśmy poprzeczkę bardzo wysoko, ustanawiając rekordową kwotę 390 892,62 zł. Mamy nadzieję, że dzięki wsparciu mieszkańców naszej gminy, uda się ten wynik poprawić i ustanowić kolejny swarzędzki rekord.